Навіщо потрібен редизайн сайту?

Ми впевнені, Ви погодитеся з тим, що дизайн сайту повинен не тільки відображати загальний корпоративний стиль компанії, але і повинен відповідати всім сучасним модним віянням в сфері веб-дизайну. Важливо пам’ятати, що навіть найоригінальніші і незвичайні графічні елементи з часом будуть втрачати актуальність… і для того, щоб йти в ногу з часом і не відставати від своїх конкурентів, необхідно періодично здійснювати редизайн сайту. З його допомогою можна представити своїм клієнтам новий, оновлений «обличчя» компанії, а також оновити функціонал інтернет- ресурсу, додати необхідні модулі та можливості, яких раніше бракувало.

А це означає, що редизайн являє собою не тільки свіже графічне оформлення, але і фактично є новою технічною базою, яка зробить сайт ще цікавішим, зручним, а також надасть можливості для успішної SEO-оптимізації та просування в пошукових системах.

Кілька основних причин, за якими Вашому сайту необхідний редизайн:

– Застарілий дизайн, який вже можна з упевненістю назвати старомодним;

– Необхідність оновити або докорінно змінити корпоративний стиль компанії;

– Змінилися мета і завдання, поставлені при первісному створенні сайту;

– Розміщення текстів та іншої інформації, необхідної для пошукової оптимізації.

Роботи по редизайну сайту включають в себе два етапи.

Перший – це розробка нового дизайн-макету, що відповідає Вашим побажанням і сучасним вимогам.

Другий – установка його на сайт.

Зрозуміло, довірити цей процес необхідно професійної веб-студії, яка стежить за зміною тенденцій в дизайні сайтів, і зможе створити дійсно оригінальний і стильний макет, а також технічно реалізувати його на системі управління.