Основні помилки при створенні сайтів

Сайт є не просто модним атрибутом і обличчям компанії, а ще й потужним інструментом, який може збільшити дохід Вашої компанії. З урахуванням величезного попиту на ІТ-послуги, з’явилася велика кількість веб-студій, серед яких багато новачків, які досить часто допускають безліч помилок при створенні сайтів…

Отже, ми виділили такі найпоширеніші помилки:

Невірно підібраний дизайн

Найчастіше недосвідчені компанії підходять до процесу розробки не дуже ретельно або в метушні. Як результат – дизайн сайту зменшує якість контента, або зовсім заважає ознайомленню з ним. Бувають випадки, коли кольорова гамма настільки отруйна і тисне на очі, що клієнт не може пробути на сайті і 30 секунд. Що вже говорити про випадки, коли солідна компанія отримує оформлення веб-ресурсу, як для ігрових порталів (і таке буває дуже часто, адже багато хто працює з шаблонами).

Ігнорування технічного завдання

Цим пунктом нехтують, як новачки, так і досить досвідчені компанії, а це вкрай небезпечно! Крім того, що технічне завдання допомагає істотно скоротити терміни виконання роботи, воно ще й слугуватиме документом, який допоможе Вам слідкувати за процесом виконання робіт по створенню сайту. Як показує досвід, розробка технічного завдання допомагає максимально точно втілити в життя Ваші очікування.

Складна навігація або її відсутність

Тут особливо нема чого і пояснювати. Якщо клієнт відчуває себе некомфортно на сайті і не може зрозуміти, як потрапити на потрібний йому розділ, довго він на такому сайті не затримається.

Неякісні фотографії, ілюстрації

Багато компаній залишають такі складові на потім і коли терміни підтискають, все робиться в прискореному режимі. В результаті Ви отримаєте неякісний сайт, який точно не буде вселяти довіру Вашим потенційним клієнтам.

Верстка тексту

Така проблема досить поширена, а найголовніше, швидко кидається користувачу в очі і починає його дратувати. Погодьтеся, ніхто не захоче читати полотно тексту, яке не має навіть абзаців, або для того, щоб прочитати текст треба використовувати лупу.

Відсутність мобільної версії

В час існування різних гаджетів, які потроху починають виходити на рівень персональних комп’ютерів, не мати мобільної версії сайту просто недопустимо. Якщо користувач зайде на Ваш сайт з мобільного і йому доведеться зробити купу додаткових дій, щоб знайти необхідну інформацію, скоріш за все він покине Ваш сайт дуже скоро.

Спробувати зробити сайт самостійно

Створення сайту – це дуже складний процес, в якому задіяно 4-5 кваліфікованих співробітників. Як правило, метод “самостійної розробки” тільки забирає час. У підсумку, Ви все одно прийдете до висновку, що самостійно робити сайт – ідея безрезультатна. Краще не витрачайте своїх сил даремно. Довірте цю роботу спеціалістам.